Liverpool skutecznie bronił Paryża

Liverpool dobrze wystartował w Lidze Mistrzów, Koszulki Piłkarskie Liverpool pokonał Paris 3-2 w domu. Klopp jest bardzo szczęśliwy z tego powodu. Po zakończeniu gry gra została przeanalizowana. Pochwalił Sturridge’a i Fermino, Pochwalił także obronę Liverpoolu.

Klopp powiedział: “Sturridge ma dobry występ, jest bardzo dobry. Trio pomocnika również grało bardzo dobrze. Nasza zwartość jest bardzo dobra. Powiedziałem Sturridge przed meczem, Pokaż ponownie swój najlepszy stan, a on to zrobił. Martwiłem się o oczy Fermino, Ale powiedział mi rano, że jego oczy mogą zostać otwarte. Jest w dobrej formie, więc pozwoliłem mu grać. ”

“Liverpool odrzuca dzisiaj atak w Paryżu. Szczerze mówiąc, jak dotąd, Wiele europejskich zespołów nie może tego zrobić. Koszulka Liverpool jest bardzo dobrze broniony, Nie pamiętam, ile mają oczywistych możliwości. Obrona Liverpoolu jest dobra, Ale nikt nie może im zapobiec w 95 minut. ”

Real Madryt jest również kontrolowany przez Barcę

W najnowszych komentarzach Znakiem Guardioli pod wodzą Barcelony jest kontrolowanie piłki i podanie piłki. Każdego sezonu Koszulki Piłkarskie Barcelona jest zespołem, który ma najwięcej. Teraz trener Realu Madryt Lope Teji ma również nadzieję na osiągnięcie pełnego sukcesu w tej samej piłce nożnej. Real Madryt w pierwszych kilku meczach sezonu, Prawdą jest również, że poleganie na posiadaniu i mijaniu zyskało przewagę.

Teraz pod przewodnictwem Lopetji, Styl Realu Madryt znacznie się zmienił. Do tej pory Real Madryt przeszedł 1505 razy. Pierwsze miejsce w La Liga, Barcelona minęło 1470 razy. Real Madryt wyprzedza Barcelonę. Ponadto Real Madryt dotknął piłki 1880 razy. Również 85 razy więcej niż Barcelona.

Celem Koszulka Real Madryt w tym sezonie jest odzyskanie tytułu w La Liga. Lopetji również uczynił tytuł La Liga kluczowym celem. I jak dotąd Real Madryt jest na dobrej drodze.

Liverpool zasługuje na rekord oddania

Według wiadomości, Gracz Koszulki Piłkarskie Liverpoolu Milner jest najbardziej zaufanym graczem punktowym w drużynie. Zawsze utrzymywał znakomite kary karne.

Milner strzelił 15 rzutów karnych w Premier League. 13 razy udało mu się zdobyć piłkę. Wśród nich dostał 10 darmowych rzutów w Liverpoolu. 9 grzywien.

Ponadto Liverpool Milner jest pierwszym graczem w Premier League, który wykonał rzut karny 8 kolejnych rzutów wolnych. W poprzednim sezonie Milner reprezentował Koszulka Liverpool w sumie 47 meczów w różnych turniejach. Wpisany 1 gol i 11 asyst.

Messi nie wraca do reprezentacji narodowej rozumiem

Messi podjął decyzję, aby w tym roku nie wrócić do reprezentacji Koszulki Piłkarskie Argentyny. Jego argentyński rodak Tevez wyraził zrozumienie i poparcie dla Messiego. I będzie cieszyć się możliwością ponownego spotkania z Messim na boisku.

“Wspaniale jest bawić się z Messim. Czy to z nim, czy z przeciwnikiem, Jestem szczęśliwy. Mogę patrzeć, jak gra blisko mnie na boisku i uszczęśliwia mnie. ”

Do wiadomości, że Barcelona Messi nie wróci na krótko do drużyny narodowej, Tevez powiedział, że jest o niego zazdrosny, Nie wiedziałem o wysiłkach Messiego w Argentynie: “Rozumiem Koszulka Barcelona Messi, kiedy dajesz wszystko, Ale został skrytykowany i skrytykowany. Jest to negatywne zarówno dla niego, jak i dla zespołu. To bardzo osobista sprawa. Musisz pozwolić mu poświęcić czas na przemyślenie tego. “

Rdzeniem nowego sezonu Real Madryt jest Bell

“Bell odegrał rolę ofensywnego przywódcy Realu Madryt!” To jest najnowszy tytuł mediów, gazeta powiedziała: Zajęło to tylko 15 minut, Koszulki Piłkarskie Bell pokazał energię swojej lewej stopy. A w ciągu ostatnich 5 lat, a także w ciągu ostatnich 5 lat Bell był nękany przez kontuzje, Po prostu pokazuje talent swojej supergwiazdy.

Rozpoczęła się gra przeciwko Rzymowi. Bell wysłał wspaniałą pomoc. Pomóż zespołowi otworzyć puszkę. W tym czasie Bell był po prawej stronie, Widząc Asencio w miejscu zdarzenia, Przesłał przekątną od lewej stopy i od zewnątrz. Asencio włamał się na pole karne i stanął przed bramkarzem z pojedynczym nożem. Wynik push. Karnet Bell jest prawie równy połowie bramki.

Real Madryt jest przekonany, że Bell stanie się gwiazdą nowego sezonu Real Madryt. Zostań nowym graczem franczyzowym. W obecnym Realu Madryt nikt nie ma takiego samego potencjału jak Bell. Chociaż atrakcyjność rynku Bell nie jest tak dobra, jak Juventus Ronaldo, Ale nadal ma bardzo dobrą reputację. Po Ronald dołączył do Koszulka Juventus, Najbardziej popularnym Realem Madryt jest Bell. Podczas pobytu w hotelu Popularność Bell jest również pierwsza w rankingu Real Madryt. Wielu fanów wykrzykiwało imię Bell.

Puchary drugie na świecie lub chorwacka trawa ratująca życie

“Na boisku mamy nie tylko 11 graczy, Za nimi jest również wsparcie 4,2 miliona Koszulki Piłkarskie Chorwatów. ” To Chorwacki pomocnik. Słowa Rakitica są szczere.

Do tego kiedyś ucierpiała wojna, Dla krajów dotkniętych kryzysem gospodarczym, Wyniki drugiego pucharu świata, Czy kraj może się ponownie zjednoczyć?

W Zagrzebiu, 2200 km od Moskwy. Chorwaci są całkowicie karnawałowi. Chociaż wynik porażki jest żałosny, Ale ludzie już dokonali tej historii Chorwacji, Pomyśl o bohaterze całego kraju. Dla Koszulka Chorwacja liczącej zaledwie 4,2 miliona ludzi, Możliwość zaprezentowania się na arenie światowej jest cenna. Ale oni to zrobili, Chorwacja w tenisie, piłka wodna itp. Sporty mają niesamowite mocne strony. Teraz kolej na piłkę nożną.

Anglia jest szczęśliwym zespołem

Trener Manchester United Mourinho skomentował zwycięstwo Koszulki Piłkarskie Francji 1: 0 nad Belgią. Ponadto wciąż jest w następnym meczu, Półfinał Anglii przeciwko Chorwacji, Opublikowałem niektóre z moich własnych poglądów.

Po zakończeniu finałów Francja stanie przed kolejnym zwycięzcą między Anglią i Chorwacją. Do gry pomiędzy Anglią i Chorwacją, Mourinho również wyraził swoją opinię.

W jego opinii W Anglii jest więcej młodych graczy. Są bardziej energetyczne, W fazie grupowej Pierwsze dwa mecze w Anglii były łatwe. W trzeciej rundzie przeciwko Belgii Koszulka Anglia również się zmieniła. W porównaniu z Chorwacją Anglia jest odpowiednikiem gry w mniejszą piłkę.

Czy to najsilniejsza konkurencja dla Francji?

Puchar Świata w 2018 roku w Rosji jest naprawdę imponujący. Afrykańska drużyna piłkarska przegrała wszystkie pięć drużyn i opuściła 16 najlepszych drużyn. Popularna drużyna niemiecka, która wygrała mistrzostwo, była ostatnią w fazie grupowej. Najbardziej godne ubolewania dla fanów jest arogancja boiska piłkarskiego. Koszulki Piłkarskie Messi i Ronaldo nie spotkali się na scenie Pucharu Świata w Rosji.

Skład Brazylii w tym Pucharze Świata jest bardzo silny. Niemal wszyscy od europejskich gigantów. Im bardziej pragmatyczny Neymar jest bardzo silny z innymi graczami, Ofensywne i defensywne, w przeciwieństwie do innych zespołów strzelających, Brazylijska drużyna weszła do Pucharu Świata 16, wygrywając 2 pierwsze wygrane i 1 remis zespołu E. Taka stabilna i napięta brazylijska drużyna może być opisana jako faworyt do tego Pucharu Świata.

Oprócz pięciogwiazdkowego zespołu brazylijskiego, Francuska drużyna, która wyeliminowała argentyńską drużynę, jest także bardzo mistrzynią. Łączna wartość graczy francuskiego zespołu przekracza 1 miliard euro. Główny trener Deschamps to doświadczony stary trener. Istnieją najlepsze gwiazdy, takie jak Gleizman, Mbape, Giroud, Dembele i Bogba. Najbardziej przyciągające wzrok gwiazdy Koszulka Francja drużyny, Niewątpliwie 19-letni geniusz futbolowy Mbape, W konfrontacji z argentyńską drużyną strzelił dwa gole, aby przełamać chwałę Argentyny. Pole zmienia się szybko. Mam nadzieję, że zarówno Brazylia, jak i Francja mogą przynieść ekscytujące mecze. W tym Pucharze Świata nie ma żalu.

Brazylia nie będzie walczyć na sekundę

Po zakończeniu wszystkich meczów A do D, Ludzie mówią o przeciwnikach w grze nokaut. Przestudiuj swój własny abacus. Brazylijski Koszulki Piłkarskie generał obrony Miranda powiedział w wywiadzie: “Nie myślimy o wyborze przeciwników w meczu nokaut”

Według doniesień Miranda: “Nie będziemy rozważać wyboru eliminowania przeciwników. Nie spotkamy konkretnego przeciwnika. I celowo tworzy wyniki gry, Naszym celem jest przede wszystkim grupa. ”

“Jesteśmy brazylijskim zespołem, Naszym celem zawsze było zwycięstwo. To jest ciągła zmiana. Serbia to bardzo utalentowany zespół używający taktyk. I mają silne cechy fizyczne. Aby dostosować się do stylu gry Serbii, Koszulka Brazylia przeprowadziła intensywne szkolenia. Upewnij się, że Brazylia może być dla nich w pełni przygotowana. ”

Zamieszanie w szatni w Hiszpanii

Hiszpańskie media wskazały na to Lopetji zdecydował się przejść do Koszulki Piłkarskie Realu Madryt na początku Mistrzostw Świata. Osłabiło to jego pozycję lidera hiszpańskiej drużyny narodowej. Jednocześnie sprawiło, że reprezentacja narodowa, która początkowo miała oznaki separacji, była jeszcze bardziej niestabilna.

Real Madryt nagle ogłosił, że Lope Teji będzie służyć jako trener drużyny. To wywołało wielki szok. Hiszpańska stacja radiowa to ujawniła Po wiadomościach o nowościach prezes hiszpańskiego związku piłkarskiego Rubiyares Nawet rozważ natychmiastowe odwołanie Lope Teji. I hiszpańskie media również to podkreśliły Real Madryt nagle ogłosił, że Lope Teji służy jako trener drużyny. Hiszpańska drużyna narodowa eksplodowała. Pod Lope Teji, Reprezentacja Hiszpanii wykazała oznaki poprawy. Jednak teraz postanowił anulować umowę z drużyną narodową.

W przypadku zbliżających się Mistrzostw Świata, Koszulka Hiszpania Federacja Piłki Nożnej uważa ruch Lopetji za zdradę. Obawiają się, że wpłynie to również na reprezentację Hiszpanii. Manu Carreno ujawnił: “Jeśli powiesz, że Real Madryt nie jest autentyczny, Naropetti jest jeszcze gorszy. Jego decyzja wywołała bazę szkoleniową drużyny narodowej Hiszpanii. ”